Společnost PIPEMONT

PIPEMONT s.r.o. je montážní, projektová a dodavatelská společnost působící v investiční výstavbě na českém trhu od roku 2015

Provádíme komplexní dodávky technologií a zařízení. Zejména v oboru tepelné energetiky, ústředního vytápění, zdravotně technických instalací a plynoinstalací. Zakladatelé společnosti navázali na zkušenosti z návrhu, projektování a realizace velkých investičních celků. Základní filozofií společnosti je, aby v oborech, v nichž působí, uplatňovala princip individuálního přístupu k potřebám zákazníka a navrhla mu optimální řešení předmětného úkolu.

 

PROJEKT

Příprava a vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Hlavní projektová činnost v oborech tepelné energetiky, ústředního vytápění, zdravotně technických instalací a plynoinstalací.

PŘÍPRAVA

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Bezplatné poradenství a zhotovení cenové nabídky je samozřejmostí. Náš tým pracovníků je Vám v době realizace kdykoliv k dispozici.

REALIZACE

Zajistíme komplexní dodávku a montáž instalačního materiálu od renomovaných výrobců. Kvalifikovaní zaměstnanci jsou proškoleni a provádí montáž dle platných norem a technologických postupů.

SERVIS

Provádíme záruční i pozáruční servis zdrojů tepla, topných systémů a rozvodů zdravotně technických instalací vč. potřebných revizních zkoušek, s použitím originálních náhradních dílů autorizovaných servisů.

 
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500