Společnost PIPEMONT

PIPEMONT s.r.o. je montážní, projektová a dodavatelská společnost působící v investiční výstavbě na českém trhu od roku 2015

Provádíme komplexní dodávky technologií a zařízení. Zejména v oboru tepelné energetiky, ústředního vytápění, zdravotně technických instalací a plynoinstalací. Zakladatelé společnosti navázali na zkušenosti z návrhu, projektování a realizace velkých investičních celků. Základní filozofií společnosti je, aby v oborech, v nichž působí, uplatňovala princip individuálního přístupu k potřebám zákazníka a navrhla mu optimální řešení předmětného úkolu.

 

PROJEKT

Příprava a vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Hlavní projektová činnost v oborech tepelné energetiky, ústředního vytápění, zdravotně technických instalací a plynoinstalací.

PŘÍPRAVA

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Bezplatné poradenství a zhotovení cenové nabídky je samozřejmostí. Náš tým pracovníků je Vám v době realizace kdykoliv k dispozici.

REALIZACE

Zajistíme komplexní dodávku a montáž instalačního materiálu od renomovaných výrobců. Kvalifikovaní zaměstnanci jsou proškoleni a provádí montáž dle platných norem a technologických postupů.

SERVIS

Provádíme záruční i pozáruční servis zdrojů tepla, topných systémů a rozvodů zdravotně technických instalací vč. potřebných revizních zkoušek, s použitím originálních náhradních dílů autorizovaných servisů.